
Eten, drinken & spelen
Bij Restaurant Bleij met speelhoek binnen en speeltuin buiten kun je terecht voor koffie, lunch en diner.
Neem je de kids mee, dan vermaken zij zich gegarandeerd in de speelhoek of grote speeltuin buiten, grenzend aan het terras. Waar het zomers trouwens ontzettend goed toeven is!
Al vanaf de eerste zonnestralen kun je bij Bleij genieten van het ruime en gezellige terras.
Restaurant Bleij is woensdag t/m zondag vanaf 9:30 uur geopend voor koffie, lunch & diner.
TIP: kijk hier voor meer kindvriendelijke restaurants in de Kop van Noord-Holland!
Restaurant Bleij
Kerkweg 217
1964 KJ Heemskerk
Openingstijden
woensdag t/m zondag vanaf 9:30 uurPrijs
Check voor de actuele prijzen de menukaart via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland
2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!