Life cooking Diner
Life cooking bij van der Valk Hotel Hoorn. Kids worden vermaakt!
Het uitgebreide Live Cooking Diner wordt gepresenteerd op vrijdag, zaterdag en zondag in het Live Cooking restaurant tussen 17:00 uur en 21:00 uur. De gerechten worden dagvers en met de grootste zorg bereid.
Bij van der Valk Hotel Hoorn kun je heerlijk eten met het hele gezin. Voor kinderen is er een eigen ruimte met een tv. Zo is er de life cooking. Terwijl jullie lekker tafelen, kunnen de kids koekjes bakken, popcorn maken, knutselen, tekenen en zelfs worden geschminkt. Er is begeleiding in deze speciale kinderruimte aanwezig.
Voor meer informatie over dit gezellige hotel, klik je op de roze button.
Uit eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uiteten-pagina!
Hotel Hoorn
Westfriese Parkweg 1
1625 MA Hoorn
Openingstijden
vrijdag, zaterdag en zondag tussen 17:00 en 21:00 uurPrijs
Check de website voor de actuele prijzen
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paaseieren pimpen zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes.
12x knutselen voor Pasen
Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.
Lammetjes in de Kop van Noord-Holland
2026 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!