Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

el Chiringuito

Leuke beachtent aan het Geestmerambacht met fijn terras, uitzicht op het meer en speeltuin naast de deur!

‘Chiringuito’ betekent in het Spaans: ‘strandtent’. Op het recreatie gebied ‘Geestmerambacht’ kun jij nu onder het genot van een hapje en drankje relaxen in deze mediterraanse strandtent.

Naast deze strandtent, op steenworp afstand, is een leuke speeltuin op het grasveld van Geestmerambacht en bij lekker weer kunnen ze de kabelbaan gebruiken om over het water te roetsjen!

Dus jij heerlijk op terras, voetjes in het stand en de kleine kindjes kunnen met schepjes in het zand spelen en de grotere kindjes kunnen in de speeltuin ernaast spelen of radslagen maken op het gras, waar jij zicht op hebt!

In de zomer kan je hier ook bbq-en! Als je mazzel hebt komt er iemand lekker spelen op zijn gitaar!

TIP: kijk nog even verder bij onze verzameling leuke kinderfeestjes in de Kop van Noord-Holland!

Paviljoen el Chirinquito

Klaregroetweg 3

1723 PW Noord-Scharwoude

Openingstijden Openingstijden in oktober en maart: zaterdag en zondag van 10:00 - 17:00 uur. (wel aangepast open tijdens schoolvakanties, zie website)
Gesloten van 4 november t/m 28 februari 2025
Mail direct

Mail direct naar Paviljoen el Chirinquito

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

50x tips zonder scherm bij kinderen

We vinden het allemaal belangrijk om onze kinderen van hun scherm te houden. De ene dag is dat lastiger dan de andere. Wat kan je doen om kinderen van hun scherm te krijgen? Ik geef je 50 tips om kinderen te enthousiasmeren voor andere dingen zodat ze even iets doen zonder scherm!

Top 10 spelletjes voor onderweg

Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief