el Chiringuito
Leuke beachtent aan het Geestmerambacht met fijn terras, uitzicht op het meer en speeltuin naast de deur!
‘Chiringuito’ betekent in het Spaans: ‘strandtent’. Op het recreatie gebied ‘Geestmerambacht’ kun jij nu onder het genot van een hapje en drankje relaxen in deze mediterraanse strandtent.
Naast deze strandtent, op steenworp afstand, is een leuke speeltuin op het grasveld van Geestmerambacht en bij lekker weer kunnen ze de kabelbaan gebruiken om over het water te roetsjen!
Dus jij heerlijk op terras, voetjes in het stand en de kleine kindjes kunnen met schepjes in het zand spelen en de grotere kindjes kunnen in de speeltuin ernaast spelen of radslagen maken op het gras, waar jij zicht op hebt!
In de zomer kan je hier ook bbq-en! Als je mazzel hebt komt er iemand lekker spelen op zijn gitaar!
TIP: kijk nog even verder bij onze verzameling leuke kinderfeestjes in de Kop van Noord-Holland!
Paviljoen el Chirinquito
Klaregroetweg 3
1723 PW Noord-Scharwoude
Openingstijden
Openingstijden in oktober en maart: zaterdag en zondag van 10:00 - 17:00 uur. (wel aangepast open tijdens schoolvakanties, zie website)Gesloten van 4 november t/m 28 februari 2025
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
4x Blotevoetenpaden in de Kop van Noord-Holland!
Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden.