
Speelbos Zandspoor Schoorl
Klimmen en klauteren, een hut bouwen of kliederen met water. Vies worden mag!
Het Speelbos Zandspoor wordt beschermd door een legertje ‘wortelwakers’ en ‘knotse knoesten’. Deze grappige boompoppen bewaken onder meer de waterspeelplaats, een springbak en het klimtouw.
Je kunt hier naar hartelust rennen, ravotten en zand verplaatsen met een treintje. In een bak met pootafdrukken van dieren kun je zien hoe ver een vos kan springen. Maar je kunt ook je eigen sprong opmeten.
Tussen de bomen en achter de schermen van takken in de Schoorlse Duinen van Staatsbosbeheer is het leuk verstoppertje spelen! Vergeet het blote voeten pad niet, de hoogste klimduinen van NL, een leuke winkel en educatieve binnenruimte en een heerlijk restaurant IJgenweis (mét terras), waar papa’s en mama’s even lekker kunnen relaxen.
Startlocatie: Het Speelbos Zandspoor ligt naast het Buitencentrum en is gratis toegankelijk.
TIP: nog even verder zoeken naar natuuruitjes? Klik dan hier voor meer leuke uitjes in de natuur in de omgeving de Kop van Noord-Holland
Buitencentrum Schoorl
Oorsprongweg 1
1871 HA Schoorl
Openingstijden
Openingstijden Buitencentrum dagelijks van 10:00-17:00 uur
Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!
Ontdek deze meivakantie het nieuwe Dwaalweb, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!
Terug naar de Middeleeuwen
Beleef de tijd van ridders en kastelen in de meivakantie bij Huis van Hilde!
Voer de haaien!
Beleef de meivakantie in Fort Kijkduin: van haaien voeren tot fortverhalen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.
Haal met strijkkralen de lente in huis!
Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!