Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

BiebStart

Bibliotheek Kennemerwaard organiseert leuke BiebStart ochtenden voor de allerkleinsten!

Regelmatig organiseren wij BiebStart ochtenden! In Alkmaar Centrum, Alkmaar De Mare, het ABC Atelier – Alkmaar Zuid, Alkmaar Overdie, Bergen, Castricum, Langedijk, De Rijp en Heerhugowaard. Kinderen van 0 t/m 4 jaar zijn samen met hun (groot)ouders of verzorgers van harte welkom. De ochtenden zijn gratis te bezoeken.

Voor BiebStart in Alkmaar Centrum graag van te voren reserveren, voor de overige vestigingen: reserveren mag, maar is niet verplicht.

Peuters of dreumesen

In de vestigingen Heerhugowaard, Alkmaar Centrum en Castricum wordt regelmatig voorgelezen aan een bepaalde leeftijdscategorie (peuters of dreumesen). Dit staat in de lijst achter de bibliotheekvestiging aangegeven. Als er niets staat aangegeven is het voorleesmoment voor kinderen van 0 t/m 4 jaar.

Let op: BiebStart is elke woensdag, donderdag en vrijdag op een van de Bibliotheek Kennemerwaard vestigingen. Kijk alleen voor de juiste locatie op de website. Hiermee voorkom je verwarring!

Klik voor informatie over de data, tijden en vestigingen door via de roze websitebutton.

TIP: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

Zie de website voor actuele data.

Bibliotheek Kennemerwaard

Gasthuisstraat 2

1811 KC Alkmaar

Openingstijden Kijk voor de actuele dagen, tijden en vestigingen op de website via de roze button.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Kennemerwaard

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Hou vast (7+)

Kom naar deze grappige voorstelling bij TAQA Theater De Vest!

Doe mee met Studio C!

Voor kids vanaf 5 jaar zijn er elke zondag creatieve workshops in Studio C bij Museum Kranenburgh!

Juf Roos gaat op vakantie 2+

Een vrolijk uur vol muziek, avontuur en meezingers bij TAQA Theater De Vest!

Welkom in de middeleeuwen 8+

Duik met je kids de geschiedenis in bij TAQA Theater De Vest!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zo krijg jij je kids mee naar buiten!

Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Uittips voor de lente in de Kop van Noord-Holland!

’s Morgens is het weer lichter, de vogeltjes zingen en steeds vaker komt het zonnetje door…