Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speel inloopochtend

Kom langs tijdens de Speel Inloopochtend bij Bibliotheek Langedijk!

Kom langs! Om je kind samen met andere kinderen te laten spelen, om andere mensen te spreken, voor een luisterend oor of om er gewoon even uit zijn. We hebben allerlei speelgoed, boeken, limonade, koffie en thee. Regelmatig zijn er themaochtenden over opvoeden en opgroeien tijdens de speel inloopochtend. Tijdens deze bijeenkomsten, een initiatief van Homestart en project van Humanitas, is het ook mogelijk lid te worden van de bibliotheek en om materialen te lenen.

Voor meer informatie over de inloopochtend, klik je op de roze button. 

Kijk voor nog meer leuke activiteiten ook eens op onze eropuit-pagina!

Bibliotheek Kennemerwaard

Openingstijden Elke woensdag van 9.30 tot 11.00 (m.u.v schoolvakanties)
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Kennemerwaard

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Splash, Zeezucht & Coup Coup, Bye Bye

Kies of je gaat voor een grappige-, circus- of dansvoorstelling gaat.

Beestjesdag

Ontdek welke vlinders en bijen er vliegen in de tuin en wat er krioelt in het water.

Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag

Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!

Straat- en circustheater

Ga op ontsnappingsreis, beleef een mix tussen vechtsport en acrobatiek of bouw aan je eigen stad.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in de Mare 2026

Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!