Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speel inloopochtend

Kom langs tijdens de Speel Inloopochtend bij Bibliotheek Langedijk!

Kom langs! Om je kind samen met andere kinderen te laten spelen, om andere mensen te spreken, voor een luisterend oor of om er gewoon even uit zijn. We hebben allerlei speelgoed, boeken, limonade, koffie en thee. Regelmatig zijn er themaochtenden over opvoeden en opgroeien tijdens de speel inloopochtend. Tijdens deze bijeenkomsten, een initiatief van Homestart en project van Humanitas, is het ook mogelijk lid te worden van de bibliotheek en om materialen te lenen.

Voor meer informatie over de inloopochtend, klik je op de roze button. 

Kijk voor nog meer leuke activiteiten ook eens op onze eropuit-pagina!

Bibliotheek Kennemerwaard

Openingstijden Elke woensdag van 9.30 tot 11.00 (m.u.v schoolvakanties)
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Kennemerwaard

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Cool open!

Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!

Proefweek Cool kunst en cultuur

Probeer gratis lessen in muziek, dans, theater en beeldende kunst bij Cool kunst en cultuur.

Peuter dansles in het museum!

Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!

Kinderworkshops bij studio C

Met verf, klei of potloden aan de slag bi Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x museum met peuter of kleuter

Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!

6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters

We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?

6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.

Naar Texel met kids!

Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!