
Speel inloopochtend
Kom langs tijdens de Speel Inloopochtend bij Bibliotheek Langedijk!
Kom langs! Om je kind samen met andere kinderen te laten spelen, om andere mensen te spreken, voor een luisterend oor of om er gewoon even uit zijn. We hebben allerlei speelgoed, boeken, limonade, koffie en thee. Regelmatig zijn er themaochtenden over opvoeden en opgroeien tijdens de speel inloopochtend. Tijdens deze bijeenkomsten, een initiatief van Homestart en project van Humanitas, is het ook mogelijk lid te worden van de bibliotheek en om materialen te lenen.
Voor meer informatie over de inloopochtend, klik je op de roze button.
Kijk voor nog meer leuke activiteiten ook eens op onze eropuit-pagina!
Bibliotheek Kennemerwaard
Openingstijden
Elke woensdag van 9.30 tot 11.00 (m.u.v schoolvakanties)Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Meer inspiratie


Meld je nu aan!
Go with the Flo organiseert zomerkampen waar je supergave sporten kunt doen in Bergen aan Zee!
De Spannendste Tijdreis
Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…
Alle hens aan dek!
Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
8x Kindercocktails om zelf te maken
Op heerlijke zomerdagen of tijdens de feestdagen vinden kinderen het altijd ontzettend leuk om een eigen cocktail te maken. Echte kindercocktails voor een zomeravond of met kerst of oud & nieuw! Wij hebben de tofste cocktails voor je bedacht en getest.
13x de lekkerste ijssalons in de Kop van Noord-Holland
IJs, ijs baby! Met dit mooie weer konden we deze TOP 13 aan lekkerste ijssalons natuurlijk niet weg laten smelten. Check voor de lekkerste ijsjes in de Kop van Noord-Holland het overzicht hieronder.