
BoekStart
Luister samen met je kleintje naar een mooi verhaal tijdens de BoekStart.
Kinderen van 0 – 4 jaar zijn samen met hun (groot)ouders van harte welkom om samen te komen luisteren naar een mooi verhaal.
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes en activiteiten in Noord-Holland ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bibliotheek Kennemerwaard
Gasthuisstraat 2
1811 KC Alkmaar
Openingstijden
zie website voor actuele data, tijden en locatiePrijs
gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Alle hens aan dek!
Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!
De Spannendste Tijdreis
Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…
Gratis nieuwsbrief met tips
Wil jij gratis de leukste tips voor de zomervakantie in je mailbox ontvangen?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 10 spelletjes voor onderweg
Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!