Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie de Keuken

Een stoer, eigentijds maar vooral laagdrempelige en kindvriendelijk restaurant in Schagerbrug!

Brasserie de Keuken is een stoer, eigentijds maar vooral laagdrempelige en kindvriendelijk restaurant in Schagerbrug waar Italiaanse en Franse invloeden de boventoon voeren op de met zorg samengestelde lunch- en dinerkaart.

In de zomer is het heerlijk toeven op het terras. Binnen hebben ze 2 kratten met speelgoed waar de kinderen uren mee kunnen spelen. 

Voor meer informatie over dit leuke restaurant klik je op de roze button!

Kijk voor nog meer leuke restaurants in onze categorie Uiteten.

Brasserie de Keuken

Schagerweg 30B

1751 DA Schagerbrug

Openingstijden Woensdag tot zondag geopend
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Brasserie de Keuken

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.