Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindertheater (2+)

Een leuke poppentheatervoorstelling bij Buitencentrum Schoorlse Duinen en daarna lekker knutselen!

In Buitencentrum Schoorlse Duinen verzorgt Poppentheater Belletje Sterk regelmatig leuke poppentheater voorstellingen voor kinderen.

De verhalen sluiten aan bij de natuur in Schoorl en de seizoenen. Daarna maken jullie een mooie knutsel in het thema van de voorstelling.

De voorstellingen van Poppentheater Belletje Sterk sluiten aan bij de natuur en de seizoenen.

Programma Kindertheater

Wol Wel – 22 maart en 12 april
Kabouter Zako zoekt wol want hij heeft het koud. De dieren in het bos en natuurlijk Elfje Fier willen hem allemaal wel helpen. Kom kijken naar deze vrolijke 2+ voorstelling. Na de voorstelling knutselen we een eigen “wol kabouter”.

Elfje Fier gaat kamperen – 31 mei en 28 juni
Elfje Fier woont in de hoogste duinen van Nederland achter een elfendeurtje.  Wat zou ze graag eens willen kamperen. Hoe komt ze aan een tent? Kom kijken naar deze vrolijke voorstelling. Na de voorstelling maken we een elfendeurtje om mee naar huis te nemen.
Elfje Fier woont in de hoogste duinen van Nederland achter een elfendeurtje.  Wat zou ze graag eens willen kamperen. Hoe komt ze aan een tent? Kom kijken naar deze vrolijke voorstelling. Na de voorstelling maken we een elfendeurtje om mee naar huis te nemen.

Hupsakee naar Zee – 12 en 22 juli
Elfje Fier gaat een dagje naar zee. Muis wil ook mee en pakt alvast de picknickmand. Kabouter Zako loopt voorop op het pad door de duinen. Zouden ze de zandwolf nog tegenkomen? Kom kijken naar dit vrolijke avontuur en na afloop gaan we gezellig een eigen dier knutselen om mee naar huis te nemen.

Appels! – 30 augustus en 27 september
Kabouter Zako gaat appeltaart bakken en is daarom op zoek naar appels. Waar vind je die eigenlijk? Samen met Muis, Oehoet en Ekihoorn wordt het een vrolijk avontuur. Na de voorstelling maken we zelf appelmoes om mee naar huis te nemen. Mmmm, dat wordt smullen!

Rood met Witte Stippen – 12, 13 en 14 oktober
Elfje Fier en Kabouter Zako geven een herfstfeest in de Schoorlse Duinen. Oehoet, Muis en Ekihoorn helpen maar wat graag bij de voorbereiding. Elfje Fier heeft briljante ideeën . Ze is dol op rood met witte stippen, maar om daar nou het hele bos mee te versieren? Na de voorstelling knutselen we een Paddenstoel of een kabouter om mee naar huis te nemen.

De Kerstboom van Elfje Fier  – 28, 29 en 30 december
Hoe vieren de dieren eigenlijk kerst? Kabouter Zako komt daar achter als hij op zoek gaat naar een kerstboom in het bos van Elfje Fier. Na de voorstelling knutselen we een kerst kabouter om mee naar huis te nemen.

Deze voorstellingen zijn te zien bij Bezoekerscentrum Schoorlse Duinen. Voor kaartjes en meer informatie klik je op de roze button!

TIP: kijk voor meer leuke activiteiten in de in onze Uitagenda!

Buitencentrum Schoorlse Duinen

Oorsprongweg 1

1871 HA Schoorl

Openingstijden Zie tekst
Prijs €9,50
Mail direct

Mail direct naar Buitencentrum Schoorlse Duinen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Beestjesdag

Ontdek welke vlinders en bijen er vliegen in de tuin en wat er krioelt in het water.

Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag

Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!

Straat- en circustheater

Ga op ontsnappingsreis, beleef een mix tussen vechtsport en acrobatiek of bouw aan je eigen stad.

Splash, Zeezucht & Coup Coup, Bye Bye

Kies of je gaat voor een grappige-, circus- of dansvoorstelling gaat.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

Zomer in de Mare 2026

Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).