
Help de vogels (4+)
Help de vogels de winter door door voor hun diverse vogelvoer te maken.
Maak tijdens deze workshop diverse soorten vogelvoer en help de vogels de winter door! Een educatief medewerker is aanwezig om te helpen en van alles te vertellen over de vogels in onze buurt. Wat je gemaakt hebt, mag je uiteraard mee naar huis nemen en kun je een plekje in je tuin geven. Als je dat snel doet, kun je meteen tellen hoeveel vogels er op de lekkernijen afkomen en doorgeven aan de Nationale Tuinvogeltelling; die vindt namelijk 24, 25 en 26 januari plaats. Een win-win situatie!
Klik voor meer info en aanmelden op de roze websitebutton.
Tip: Een dagje weg met het hele gezin? Kijk voor leuke uittips in Noord-Holland op onze eropuit-pagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Helderse Vallei
De Helderse Vallei 9-11
1783 DA Den Helder
Openingstijden
14:30 - 16:00Prijs
€5,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Schaap Zacht (1,5-5 jaar)
Beleef de magische dansvoorstelling Schaap zacht voor de allerkleinsten!
Nationaal Reddingmuseum
Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!