Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eten, drinken & spelen

Bij Restaurant Bleij met speelhoek binnen en speeltuin buiten kun je terecht voor koffie, lunch en diner.

Neem je de kids mee, dan vermaken zij zich gegarandeerd in de speelhoek of grote speeltuin buiten, grenzend aan het terras. Waar het zomers trouwens ontzettend goed toeven is!

Al vanaf de eerste zonnestralen kun je bij Bleij genieten van het ruime en gezellige terras. 

Restaurant Bleij is woensdag t/m zondag vanaf 9:30 uur geopend voor koffie, lunch & diner.

TIP: kijk hier voor meer kindvriendelijke restaurants in de Kop van Noord-Holland!

Restaurant Bleij

Kerkweg 217

1964 KJ Heemskerk

Openingstijden woensdag t/m zondag vanaf 9:30 uur
Prijs Check voor de actuele prijzen de menukaart via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Bleij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland

Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!