Rosa, de kleine bloemenfee
Bloemenfee Rosa moet haar angst overwinnen om haar beste vriend te redden.
De kleine bloemenfee Rosa woont alleen in een rozenstruik. Ze droomt ervan een vriendje te hebben, maar ze is bang de struik te verlaten. Tot ze op een dag de avontuurlijke vlinder Silk ontmoet. Ondanks hun verschillen raken ze bevriend. Als een gemene steentrol Silk ontvoert, moet Rosa haar angst overwinnen om haar vriend te redden.
Deze film is onderdeel van het Cinekid Festival.
Kom deze herfstvakantie de film bekijken bij Filmhuis Alkmaar! Klik voor meer informatie of het bestellen van kaartjes op de roze button.
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens in onze uitagenda!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Filmhuis Alkmaar
Pettemerstraat 3
1823 CW Alkmaar
Prijs
Klik op de roze button voor de prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.