
Kinderinstuif (3+)
Elke woensdagmiddag organiseert Wijkcentrum De Oever een kinderinstuif. Kom je ook langs?
Voor kinderen van 3 t/m 12 jaar is er elke woensdagmiddag iets superleuks te doen bij Wijkcentrum De Oever in Alkmaar!
Wat dacht je van een eigen robot maken, knutselen met brooddeeg of gezellig spelletjes spelen? Elke week staat er iets anders spannends op het programma, georganiseerd door onze creatieve vrijwilligers!
Dus kom je uit Oudorp of uit Alkmaar kom dan voor slechts €1,00 per keer langs op de woensdagmiddag tussen 14.30 en 15.30.
Meer info vind je via de roze websitebutton.
Tip: kijk hier voor een overzicht met de leukste kindvriendelijke restaurants in de Kop van Noord-Holland.
Elke woensdagmiddag van 14.30 tot 15.30
Wijkcentrum de Oever
Amstelstraat 1
1823 EV Alkmaar
Openingstijden
Elke woensdagmiddag van 14.30 tot 15.30Prijs
€1,00 per keerToon op kaart
Meer inspiratie


Cool Open Dag!
Probeer het uit tijdens de Open Dag van Cool kunst en cultuur!
De Gorgels in Cool 6+
Een familievoorstelling op 15 juni (Vaderdag) in Cool naar het kinderboek van Jochem Myjer!
Op Stoomtramavontuur in juni!
Kleine treinfans opgelet, in de maand juni kan je iedere zaterdag op Stoomtramavontuur in Hoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in de Mare 2025
Vanaf zaterdag 7 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
Ontdek Dijk en Waard met kinderen!
Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!
De leukste educatieve uitjes met kinderen in de Kop van Noord-Holland
Wil je iets leuks én educatiefs doen in Noord-Holland met je kinderen? Dat kan! Lees hieronder onze tips voor educatieve uitjes.