
Vier feest buiten de deur!
Geen zin in troep thuis? Vier je verjaardagsfeest of kinderverjaardag bij Kosteluk.
Vier je eigen verjaardag of dat van je kind buiten de deur! Bij Kosteluk fun & food in Egmond aan den Hoef hebben ze ruimte zat!
Je kunt ’s avonds en ’s middags je feest komen vieren. ’s Middags is dit van 14:00 tot 17:00. Dit is inclusief drankjes, 3 rondjes heerlijke hapjes en versiering. ’s Avonds is dit van 17:00 tot 20:00 inclusief drankjes, eten en versiering.
Voor de kids kan er chips, onbeperkt limonade, een ijsje, patat met snacks en pannenkoeken worden geregeld.
Boven de 20 volwassenen mag je je eigen taart mee nemen mits het gaat om een themataart. Gewoon gebak kan je bij Kosteluk afnemen want ze bakken zelf ook. Voor de kinderen zijn er eventueel cupcakes die ze zelf mogen versieren.
Meer info betreffende de voorwaarden kun je bij ze opvragen. Bij Kosteluk kunnen ze vrijwel aan al je wensen voldoen.
Bij mooi weer verhuizen ze het feestje naar het gezellig zonnige terras!
TIP: klik even door voor een verzameling van de allerleukste uitjes in de Kop van Noord-Holland!
Kosteluk Fun & Food
Driehuizerweg 8
1934 PR Egmond aan den Hoef
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Stoer kinderfeestje! 8+
Bij Outdoorpark Alkmaar kun je samen de avontuurlijke Obstacle Run overwinnen! Stoer!
Jarige matroos (7+)
Ben je opzoek naar het meest spannende kinderfeestje van Den Helder en omstreken?
Feestje met lasergamen! 6+
Een superstoer Lasertag feestje! Leuk voor jongens maar zeker ook voor stoere meiden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
Top 10 spelletjes voor onderweg
Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?
50x tips zonder scherm bij kinderen
We vinden het allemaal belangrijk om onze kinderen van hun scherm te houden. De ene dag is dat lastiger dan de andere. Wat kan je doen om kinderen van hun scherm te krijgen? Ik geef je 50 tips om kinderen te enthousiasmeren voor andere dingen zodat ze even iets doen zonder scherm!