Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eiland Ontsnapt

Ontdek tijdens deze familievoorstelling hoe het schip Abraham Crijnssen de vijand te slim af was.

Beleef het spannende verhaal van de ontsnapping van de Abraham Crijnssen. In de Tweede Wereldoorlog is dit schip gestationeerd in Soerabaja en moet zien te ontsnappen aan de Japanners. Gaat het ze lukken? Beleef het tijdens de voorstelling ‘Een eiland ontsnapt’.

Iedere zondag in juni is Eiland ontsnapt te zien om 13:00, 14:00 en 15:00 uur. In juli wordt de voorstelling iedere maandag en zondag gespeeld.

Haal je tickets met korting via de roze websitebutton.

Tip: Wist je dat wij ook meest kindvriendelijke restaurants in Noord-Holland op een rijtje heeft gezet?

Marinemuseum

Hoofdgracht 3

1781 AA Den Helder

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Marinemuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Voordelig gezinsticket!

Kom deze zomervakantie voordelig zwemmen bij De Waterhoorn voor slechts € 22,65 per gezin!

Zomer bij Zwembad De Beeck

In Zwembad De Beeck in Bergen is het altijd zomer! Probeer de loopmat. Haal jij de overkant?

NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours!

Probeer verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Bouchier in Hoorn

Indoor & Outdoor zomervakantie tips in Dijk & Waard!

Check de leukste indoor en outdoor tips in gemeente Dijk en Waard deze zomervakantie!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.