
Boer Boris beesten (5+)
Maak je eigen favoriete boerderij dier met wol en karton tijdens de workshop in Studio C.
Wat een beestenboel is het in Museum Kranenburgh! Boer Boris is met al zijn boerderij beesten naar het museum gekomen. De loeiende koeien, de bezige biggen, de kakelende kippen; ze zijn er allemaal. In deze workshop gaan we onze eigen boerderij beesten maken met karton en wol. Zo kan je een stukje van het boerderij mee naar huis nemen! Welk beest ga jij maken?
Reserveer snel je tickets via de roze websitebutton.
TIP: Op zoek naar nog meer uitjes in Noord-Holland? Neem dan nog even een kijkje op de uitagenda.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Museum Kranenburgh
Hoflaan 26
1821 CR Bergen
Openingstijden
13:30 tot 15:00 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Waterwerken Zuiderzeemuseum
Ervaar de kracht van water bij de spetterende Waterwerken in het Zuiderzeemuseum!
Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!
Ontdek deze meivakantie het nieuwe Dwaalweb, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!
Lekker zwemmen!
Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor het Moederdagontbijt en knutseltips!
Ik kijk er altijd naar uit; het moment dat de kindjes met hun zelfgemaakte vrolijke knutsels binnenkomen met een heerlijk zelf gemaakt ontbijtje! Wij hebben wat leuke ideetjes voor de papa's en kinderen!
8x Knutsels voor Moederdag
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van?
Moederdag! Moeders ogen dicht
Het is weer bijna zover, Moederdag. Een mooie dag om de moeders eens flink in het zonnetje te zetten! Maar hoe?