Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Knuffelbeest van textiel maken

Tover je sok om tot je eigen knuffelbeest.

In deze familieworkshop gaan jullie eerst opzoek naar alle verschillende dieren in de tentoonstelling van Iris le Rütte. Als jullie ze allemaal hebben gevonden, gaan jullie Studio C in om zelf dieren te maken.

Dit doen jullie niet zomaar; jullie gaan sokken upcyclen tot echte knuffelbeesten. Doe mee aan deze workshop en leer hoe je jouw sokken omtovert tot allerlei dieren!

Deelname is vanaf 5 jaar.

Meld je aan via de roze websitebutton.

Tip: Zoek je nog een leuke invulling voor een kinderfeestje? Bekijk dan hier alle Kinderfeestjes in de Kop van Noord-Holland!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Museum Kranenburgh

Hoflaan 26

1861 CR Bergen

Openingstijden 13.30 - 15.00
Prijs €8,50 per kind
Mail direct

Mail direct naar Museum Kranenburgh

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag

Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!

Beestjesdag

Ontdek welke vlinders en bijen er vliegen in de tuin en wat er krioelt in het water.

Splash, Zeezucht & Coup Coup, Bye Bye

Kies of je gaat voor een grappige-, circus- of dansvoorstelling gaat.

Straat- en circustheater

Ga op ontsnappingsreis, beleef een mix tussen vechtsport en acrobatiek of bouw aan je eigen stad.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in de Mare 2026

Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.