Ninjafeestje
Kruip in de huid van een Ninja en vier je eigen Ninjafeestje bij de Nederlandse Ninja Academie!
Vier je verjaardag op een originele en onvergetelijke manier door je samen met je vriendjes en vriendinnetjes bij de Nederlandse Ninja Academie op te laten leiden tot ninja! Tijdens de training leer je alle geheime technieken van de ninja’s en ga jij met je team de strijd aan met woeste draken en levensgevaarlijke samoerai.
Je kunt kiezen uit meerdere Ninja-avonturen. Ga bijvoorbeeld op zoek naar de schat of ervaar de wraak van Kurotake.
Breng de missie tot een goed einde, dan word ook jij officieel gekroond tot ninja. Kortom, een verjaardagsfeestje om nooit meer te vergeten! Voor meer informatie over de Nederlandse Ninja Academie, klik je op de roze button.
TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Nederlandse Ninja Academie
Industrieweg 10B
1566 JP Assendelft
Openingstijden
Op afspraakPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Feestje met lasergamen! 6+
Een superstoer Lasertag feestje! Leuk voor jongens maar zeker ook voor stoere meiden!
Happy Inn Alkmaar
Kom een dagje binnenspelen in het indoorspeelparadijs Happy Inn in Alkmaar! Ook voor kinderfeestjes!
Partijtje Zuiderzeemuseum
Vier je kinderfeestje in het Zuiderzeemuseum. Welke feestje kies jij?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!