Paal 17
Paal 17 is een sfeervol restaurant aan het Texelse strand.
Lekker eten aan zee? Kom dan langs bij Paal 17. Er wordt hier gekookt met heerlijke Texelse streekproducten.
Het paviljoen van Paal 17 is duurzaam gebouwd met een trendy inrichting. Door de vele ramen kun je genieten van een prachtig uitzicht op zee.
Paal 17 is dagelijks geopend van 10:00 tot 20:00. Ideaal voor een tussenstop tijdens een lekkere strandwandeling, een lunch, borrel of diner dus!
Voor meer informatie over Paal 17, klik je op de roze button.
TIP: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Paal 17
Ruijslaan 94
1796 AZ De Koog
Openingstijden
Dagelijks van 10:00 tot 20:00Prijs
Kijk voor de actuele prijzen op de menukaart.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjes in de Kop van Noord-Holland
2026 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
8x gratis speelbossen en natuurspeeltuinen
Als het zonnetje schijnt, wil je natuurlijk lekker naar buiten! Hieronder vind je een overzicht met gratis natuurspeeltuinen en speelbossen in de Kop van Noord-Holland. De kids kunnen hier klimmen, klauteren, ravotten en lekker vies worden.