Paal 6
Heerlijk eten in een gave strandtent doe je bij Paal 6 in Julianadorp aan Zee!
Voor een zomers vakantiegevoel ga je naar Paal 6 met zeezicht. Je kunt hier namelijk lekker eten en drinken aan zee. Super cool en hip! Terwijl jij geniet op het terras, leven de kids zich uit op het strand.
Voor meer informatie over Paal 6, klik je op de roze button.
TIP: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Paal6
Zanddijk 200
1787 PP Julianadorp
Openingstijden
Dagelijks van 10:00 tot 22:00
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal achter Sint Maarten!
Wat is eigenlijk het verhaal achter Sint Maarten? Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar waar komt het vandaan?
Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland
2025 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!
Waar komt Sinterklaas aan in de Kop van Noord-Holland 2025
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot bij jou in de buurt is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben het voor je op een rijtje gezet!