Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Gele Duikmachine (4+)

Kindvriendelijke Nederlandse vertaling van de grootste Beatles-hits bij Schouwburg Het Park!

Heb je ooit een peuter zien twist-and-shouten? Of een kleuter zien rock-‘n-rollen met een opblaasgitaartje? In De Gele Duikmachine kan het zomaar gebeuren. Stap aan boord en reis samen met een geweldige liveband langs de leukste en bekendste Beatles-liedjes, in het Nederlands.

Alles mag: meezingen, meezwaaien, meedansen of gewoon lekker luisteren. Net als bij een echt popconcert. Met stoere gitaarsolo’s, een vette lichtshow en een fantastisch kleurrijk decor is op je billen blijven zitten bijna onmogelijk. Breng je hele familie mee en duik samen in de wondere wereld van De Gele Duikmachine. Je eerste popconcert wordt meteen je allerleukste!

De voorstelling De Gele Duikmachine is zondag 31 mei 2026 om 13.30 te zien bij Schouwburg Het Park in Hoorn.

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

  • zondag 31 mei 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Schouwburg en Congrescentrum Het Park

Westerdijk 4

1621 LE Hoorn

Openingstijden zondag 31 mei 2026 om 13.30
Prijs €24,00 
Mail direct

Mail direct naar Schouwburg en Congrescentrum Het Park

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Doe mee met Studio C!

Voor kids vanaf 5 jaar zijn er elke zondag creatieve workshops in Studio C bij Museum Kranenburgh!

Hou vast (7+)

Kom naar deze grappige voorstelling bij TAQA Theater De Vest!

Welkom in de middeleeuwen 8+

Duik met je kids de geschiedenis in bij TAQA Theater De Vest!

Juf Roos gaat op vakantie 2+

Een vrolijk uur vol muziek, avontuur en meezingers bij TAQA Theater De Vest!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Zo krijg jij je kids mee naar buiten!

Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.

Uittips voor de lente in de Kop van Noord-Holland!

’s Morgens is het weer lichter, de vogeltjes zingen en steeds vaker komt het zonnetje door…