
Strandpaviljoen Enkhuizen
Kom lekker eten bij dit gezinsrestaurant naast Sprookjeswonderland!
Gelegen aan het prachtige IJsselmeer direct naast Sprookjeswonderland en het Zuiderzeemuseum ligt Strandpaviljoen Enkhuizen.
Strandpaviljoen Enkhuizen, is de Strandtent van Enkhuizen! Een heel groot terras, een privéstrand, voor de kinderen een gigantische kinderspeelhoek, een binnenzandbak en een knusse lounge hoek met houtkachel, zijn enkele reden om dit leuke paviljoen te bezoeken.
Heb je iets te vieren? Dit kan ook bij Strandpaviljoen Enkhuizen. Vele ouders en kinderen gingen je voor! Zij beschikken naast het paviljoen over een eigen watersportcentrum, zeilen/surfen en suppen… het kan allemaal bij Strandpaviljoen Enkhuizen.
TIP: klik nog even door voor leuke uitjes in de Kop van Noord-Holland.
Strandpaviljoen Enkhuizen
Kooizandweg 6
1601 LK Enkhuizen
Openingstijden
Jaarrond geopend vanaf 12:00 uurVakantie’s en feestdagen: ook op maandag en dinsdag geopend
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Dijk en Waard met kinderen!
Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!
De leukste educatieve uitjes met kinderen in de Kop van Noord-Holland
Wil je iets leuks én educatiefs doen in Noord-Holland met je kinderen? Dat kan! Lees hieronder onze tips voor educatieve uitjes.
Zomer in de Mare 2025
Vanaf zaterdag 7 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!