
Shrek de Musical
Een hartverwarmende spookjesmusical voor jong en oud in de meivakantie op 10 en 11 mei in De Vest.
In het hilarische en hartverwarmende ‘Shrek de Musical’ komen de geliefde personages uit de populaire Dreamworks-animatiefilm tot leven. Ver weg van de bewoonde wereld leeft Shrek, een goedaardige groene reus, in zijn uppie in een moeras. Als Heer Farquaad besluit om daar alle sprookjesfiguren uit zijn rijk naartoe te verbannen, wordt het ineens wel erg druk. Shrek gaat verhaal halen en de twee sluiten een deal. Heer Farquaad heeft namelijk zijn oog laten vallen op prinses Fiona, die gevangen zit in een toren, bewaakt door een vuurspuwende draak. Als Shrek haar weet te redden, krijgt hij zijn moeras en zijn rust terug. Shrek, niet bepaald het type held, gaat akkoord en begint samen met zijn praatgrage Ezel aan een avontuur vol humor en onverwachte wendingen.
De middagvoorstelling van 10 mei is ook toegankelijk voor publiek met een visuele beperking
Een blindentolk van Komt het Zien! verzorgt live audiodescriptie. Alleen blinden en slechtzienden kunnen dit horen via een draadloze koptelefoon. Vooraf geeft de blindentolk ook extra uitleg over het decor en de kostuums en is er een meet & feel inleiding. Heeft u een visuele beperking, kies in het bestelproces voor de tickets waar ‘met blindentolk’ bij staat. U ontvangt voorafgaand aan de voorstelling van ons nog een servicemail met verdere praktische informatie.
De voorstelling Shrek de Musical is zaterdag 10 mei om 15.00 en 19.00 en zondag 11 mei om 12.00 en 16.00 te zien bij TAQA Theater De Vest in Alkmaar.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
TIP: Meer kinderuitjes vind je in onze eropuit-pagina.
Data:
- zaterdag 10 mei 2025
- zondag 11 mei 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
TAQA Theater De Vest
Canadaplein 2
1811 KE Alkmaar
Openingstijden
Za 10 mei | 15:00 - met pauzeZa 10 mei | 19:00 - met pauze
Zo 11 mei | 12:00 - met pauze
Zo 11 mei | 16:00 - met pauze
Prijs
Regulier met blindentolk €39,50Regulier €39,50
Incl. drankje en garderobe
Toon op kaart
Meer inspiratie


80 jaar vrijheid
In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.
Terug naar de Middeleeuwen
Beleef de tijd van ridders en kastelen in de meivakantie bij Huis van Hilde!
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.