
De Gorgels (6+)
Een familievoorstelling met een fantasierijke en spannende avontuur op zondag 9 maart in De Vest.
Midden in de nacht wordt Melle wakker. Er zit een vreemd wezentje op de rand van zijn bed. Het lijkt wel een bolletje wol, met armpjes en beentjes en twee harige, puntige oren. Maar als Melle het licht aandoet, is het wezentje verdwenen. Als hij er op school over vertelt, lacht iedereen hem uit. Zelfs papa, die bioloog is, zegt dat het onzin is. Zulke wezentjes bestaan niet. Maar Melle weet het zeker: Gorgels bestaan echt! Met zijn superogen gaat hij op onderzoek uit en beleeft hij de spannendste avonturen. Helemaal alleen, maar dat is voor Melle geen probleem.
De voorstelling De Gorgels is zondag 9 maart om 13.00 en 16.00 te zien bij TAQA Theater De Vest in Alkmaar.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
TIP: samen met het gezin ergens eten in Alkmaar? Klik dan hier voor een handig overzicht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
TAQA Theater De Vest
Canadaplein 2
1811 KE Alkmaar
Openingstijden
Zo 9 mrt | 13:00Zo 9 mrt | 16:00
Prijs
Regulier €26,00Incl. limonade en garderobe
Toon op kaart
Meer inspiratie


Terug naar de Middeleeuwen
Beleef de tijd van ridders en kastelen in de meivakantie bij Huis van Hilde!
Voer de haaien!
Beleef de meivakantie in Fort Kijkduin: van haaien voeren tot fortverhalen.
Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!
Ontdek deze meivakantie het nieuwe Dwaalweb, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.