Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)

Beleef de waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen live bij Cool Kunst en Cultuur!

Cool Kunst en Cultuur nodigt je uit voor een knotsgek theateravontuur met De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+) op zondag 31 mei 2026.

De populaire voorstelling van Meneer Monster, gebaseerd op het razend populaire kinderboek, zit bomvol humor, fantasie en cartooneske actie.

Andy en Terry moeten een toneelstuk maken over hun boomhut… maar hoe regel je vliegende katten, een limonadefontein en een reuzengorilla? Meneer Monster laat het boek tot leven komen in een energieke show vol tovenarij en hilarische chaos.

Klik op de roze button en stap samen in deze doldwaze boomhut vol verrassingen!

Tip: Ontdek nog veel meer leuke voorstellingen in onze uitagenda!

Data:

  • zondag 31 mei 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Cool kunst en cultuur

Coolplein 1

1703 XC Heerhugowaard

Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

The WIZ

Een familievoorstelling waarin je meereist naar het magische Land van Oz!

Bunkerdag 2026

Unieke kans: Bekijk hoe een bunker er van binnen uit ziet tijdens de Bunkerdag!

Festivalhart van Karavaan Festival

Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!

Bosfuif bij Zoomers aan het bos!

Iedere zondag Bosfuif bij Zoomers aan het bos in Castricum. Gratis toegang!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland

Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!