Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Het Zwet

Iets buiten onze regio, maar openluchtbad Het Zwet in Wormer is een heel fijn gezinsbad!

Openlucht Zwembad Het Zwet in Wormer is een echt gezinsbad waar kinderen en volwassenen een heerlijke dag kunnen beleven. Het zwembad heeft een 50 meter bad om heerlijk banen te zwemmen, een groot kinderspeel bad en voor de allerkleinste een afgeschermd ondiep baby-kleuter bad.

Er is een grote zonneweide aanwezig. Daarnaast heeft Het Zwet twee beachvolleybalvelden die gehuurd kunnen worden. In de zomervakantie organiseert Het Zwet iedere woensdagmiddag een spelletjesmiddag. 

Voor meer informatie over Zwembad Het Zwet, klik je op de roze button. 

TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

Zwembad Het Zwet

Sternstraat 2

1531 VN Wormer

Openingstijden Geopend van 28 april t/m 1 sept
Prijs Los bad € 5,30
12 badenkaart (aanschaf pas € 2,50 éénmalig) € 53,00
kinderen t/m 2 jaar gratis
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Het Zwet

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Beleef het najaar op Fort Kijkduin!

Deze herfstvakantie veranderd Fort Kijkduin in een mysterieuze decor van een ware Murder Mystery.

120 jaar onderzeedienst!

Om dat te vieren is er van alles te doen bij Marinemuseum deze herfstvakantie!

Avond in ’t Zuiderzeedorp

Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarns

Naar het Kaasmuseum!

Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze herfstvakantie?

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.