
Aahhh..! tentoonstelling
Bezoek deze educatieve tentoonstelling voor kleintjes over lichaam, seksualiteit, gender en consent!
Voorlichting geven is leerzaam, spannend en leuk. Van 10 november 2023 t/m 1 juni 2025 is daarom de familietenstoonstelling ‘Aahhh..!’ te bezoeken bij het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht. Komen jullie binnenkort langs?
Aahhh..! tentoonstelling
Ga op ontdekkingstocht door de tentoonstelling Aahhh..!?. Deze tentoonstelling is speciaal voor families met jonge kinderen. Aan de hand van Flikvlooien leer je op spelende wijze van alles over je lichaam, verliefd zijn, wie jij bent en de ander is en nog veel meer. De Flikvlooi is een robotknuffel die vragen stelt, kriebel heeft en je leid door de educatieve tentoonstelling. Je kan de Flikflooi bj binnenkomst reserveren voor een gewenst tijdslot.
De familietentoonstelling is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
Educatief programma
Voor kinderen vanaf 4 jaar is er een programma samengesteld, aansluitend bij de tentoonstelling. Groepen leerlingen kunnen zo op een interactieve manier van alles leren over lichaam, seksualiteit, gender en consent. Spelenderwijs en op eigen niveau en wens maken leerlingen kennis met en leren ze over seksualiteit en relaties.
De leerlingen aan de hand van een eigen LIJFboek door de tentoonstelling, waarmee ze zelf kiezen wat ze willen weten en leren. In het tweede gedeelte duiken ze onder begeleiding van een museumdocent dieper in verschillende onderwerpen geschikt voor hun leeftijd.
Voor meer info druk je op de roze websitebutton.
Binnenkort een kinderfeestje te vieren? Neem een kijkje in onze categorie Kinderfeestjes voor inspiratie!
Nationaal Onderwijsmuseum
Burgemeester de Raadtsingel 97
3311 JG Dordrecht
Openingstijden
Van 10 november 2023 t/m 1 juni 2025Prijs
Op stap met de Flikvlooi kost €2,50Alleen in combinatie met een toegangsticket
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam
Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.