
Aahhh..! tentoonstelling
Bezoek deze educatieve tentoonstelling voor kleintjes over lichaam, seksualiteit, gender en consent!
Voorlichting geven is leerzaam, spannend en leuk. Van 10 november 2023 t/m 1 juni 2025 is daarom de familietenstoonstelling ‘Aahhh..!’ te bezoeken bij het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht. Komen jullie binnenkort langs?
Aahhh..! tentoonstelling
Ga op ontdekkingstocht door de tentoonstelling Aahhh..!?. Deze tentoonstelling is speciaal voor families met jonge kinderen. Aan de hand van Flikvlooien leer je op spelende wijze van alles over je lichaam, verliefd zijn, wie jij bent en de ander is en nog veel meer. De Flikvlooi is een robotknuffel die vragen stelt, kriebel heeft en je leid door de educatieve tentoonstelling. Je kan de Flikflooi bj binnenkomst reserveren voor een gewenst tijdslot.
De familietentoonstelling is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
Educatief programma
Voor kinderen vanaf 4 jaar is er een programma samengesteld, aansluitend bij de tentoonstelling. Groepen leerlingen kunnen zo op een interactieve manier van alles leren over lichaam, seksualiteit, gender en consent. Spelenderwijs en op eigen niveau en wens maken leerlingen kennis met en leren ze over seksualiteit en relaties.
De leerlingen aan de hand van een eigen LIJFboek door de tentoonstelling, waarmee ze zelf kiezen wat ze willen weten en leren. In het tweede gedeelte duiken ze onder begeleiding van een museumdocent dieper in verschillende onderwerpen geschikt voor hun leeftijd.
Voor meer info druk je op de roze websitebutton.
Binnenkort een kinderfeestje te vieren? Neem een kijkje in onze categorie Kinderfeestjes voor inspiratie!
Nationaal Onderwijsmuseum
Burgemeester de Raadtsingel 97
3311 JG Dordrecht
Openingstijden
Van 10 november 2023 t/m 1 juni 2025Prijs
Op stap met de Flikvlooi kost €2,50Alleen in combinatie met een toegangsticket
Toon op kaart
Meer inspiratie


Halloween in Plaswijckpark
Griezel erop los tijdens de herfstvakantie!
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Op pad met de Rotterdampas
Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium
Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!