
Let’s Go Barbie 2
Ontsnap aan verwachtingen met "Let’s Go Barbie" – een avontuurlijke voorstelling voor kids vanaf 8 jaar!
Let’s Go Barbie 2
Ben je op zoek naar een leuke en inspirerende voorstelling voor je kinderen van 8 jaar en ouder? Dan is Let’s Go Barbie van Maas Theater en Dans zeker iets voor jullie! Deze fysieke en beeldende voorstelling laat je op speelse wijze nadenken over hoe we onszelf en anderen soms in hokjes plaatsen. Jullie volgen Sue-Ann, die in een perfecte wereld leeft, maar ontdekt dat niets is zoals het lijkt. Wat volgt is een spannende zoektocht naar vrijheid en loskomen van verwachtingen.
De voorstelling wordt gespeeld in het Maaspodium in Rotterdam. Grijp je kans tijdens de herfstvakantie op maandag 28 oktober om 16:45 of plan alvast vooruit voor een schoolvoorstelling in maart 2025! Komen jullie ook langs?
Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar een leuk kinderfeestje? Neem een kijkje op onze pagina Feestjes.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
Openingstijden
ma 28 okt | 16:45 & do 13 mrt 2025.Prijs
Kijk op de website.Toon op kaart
Meer inspiratie


Winnie de Poeh (4+)
Ontdek de magische wereld van Winnie de Poeh
Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!
Het langste Blotevoetenpad van Nederland!
Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) moederdag-uitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag
Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.