Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Pannenkoekhut

Bij De Pannenkoekhut kun je zelf je pannenkoek samenstellen!

Op het terrein van Outdoor Valley vind je dit sfeervolle pannenkoekenrestaurant. Heerlijk dus om te combineren met een sportief dagje bij Outdoor Valley!

Bij de Pannenkoekhut vind je sowieso een pannenkoek die jij lekker vindt, je stelt je pannenkoek namelijk helemaal zelf samen! Kies zelf je beslag, formaat en toppings.

Maar ook als je liever wat anders wil kan dat. Ze hebben heerlijke pannenkoeken op het menu staan, maar ook broodjes, salades en andere gerechten. Voor kinderen staan er speciale kids-specials op de kaart.

Bekijk het menu alvast op de website, via de roze button! 

Tip: bekijk de Uitagenda voor toffe activiteiten en tips voor gezinnen. 

Pannenkoekhut

Rottebandreef 10

2661 JK Bergschenhoek

Openingstijden Woensdag t/m vrijdag
12:00 - 20:00 uur

Zaterdag en zondag
09:00 - 20:00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekhut

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.