Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Groepsles Muziek bij Factorium

Samen muziek maken bij Factorium is leuker èn betaalbaarder dan alleen!

Samen muziek maken is een feestje! Het stimuleert creativiteit, concentratie én zelfvertrouwen. Bij Factorium Cultuurmakers geloven ze dat kinderen het meeste plezier én ontwikkeling halen uit samen muziek maken. Daarom hebben ze ook in het komende culturele seizoen weer verschillende groepslessen in de aanbieding voor jonge muzikanten in spé.

Kinderen van alle niveaus kunnen zich aansluiten bij groepslessen voor viool, gitaar, piano en dj’en! In kleine groepen leren ze niet alleen spelen, maar ook luisteren en samenwerken. De veilige en speelse omgeving zorgt voor verbinding, plezier en muzikale groei. Vanaf komend seizoen breiden ze het aanbod uit met groepslessen voor de saxofoon, slagwerk, en zelfs klarinet. Zo is er voor ieder kind een instrument dat past. De lessen worden gegeven door bevlogen docenten die met liefde voor muziek lesgeven.

Groepslessen zijn laagdrempelig, sociaal en betaalbaarder dan privéles. Bovendien krijgen kinderen de kans om samen op te treden, nieuwe vriendschappen te sluiten en hun talent te ontdekken in een creatieve omgeving. Samen spelen is leuker dan alleen. Je leert van je docent én van elkaar en je kunt samen natuurlijk veel meer geluid maken dan alleen.

Nieuwe cursusaanbod live
Nieuwsgierig naar alle mogelijkheden? Het nieuwe cursusaanbod voor seizoen 2025-2026 van muziek, maar ook van musical, theater en dans, is te vinden via factorium.nl. Hier is het te doen!

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Factorium Cultuurmakers

Koningsplein 11a

5038 WE Tilburg

Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

Halloween-uitjes voor kids in Tilburg

Halloween wordt steeds meer gevierd en dat merken we! Er zijn leuke en spannende activiteiten voor kinderen in onze omgeving. We hebben er een aantal voor jullie verzameld!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief