Bibliotheek Goirle
Echte boekenwurmen halen hun hart op bij Bibliotheek Goirle!
Ben jij een kleine boekenwurm? Word jij helemaal gelukkig van lezen? Bij Bibliotheek Goirle weet je zeker dat dat kan doen!
Over het algemeen wordt er bij Bibliotheek Goirle gewerkt met een selfservice-systeem. Dat betekent dat je op alle dagen zelfstandig jouw boeken kunt lenen. Ook worden er regelmatig leuke activiteiten gehouden zoals een voorleeshalfuurtje voor peuters en kleuters.
Meer informatie vind je via de roze button.
Lekker uit eten met de kids? Bekijk onze tips voor kindvriendelijke restaurantjes!
Bibliotheek Goirle
Kloosterstraat 22
5051 RD Goirle
Openingstijden
maandag 09:00 - 23:00 uur (Service-uren 14:00 - 18:00 uur)dinsdag 09:00 - 23:00 uur (Service-uren 14:00 - 18:00 uur)
woensdag 09:00 - 23:00 uur (Service-uren 14:00 - 18:00 uur)
donderdag 09:00 - 23:00 uur (Service-uren 10:00 - 18:00 uur)
vrijdag 09:00 - 23:00 uur (Service-uren 14:00 - 18:00 uur)
zaterdag 10:00 - 15:00 uur (Service-uren 10:00 - 15:00 uur)
zondag gesloten
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!