Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spooranjepark 2026

Kom op Koningsdag 27 april naar 'Spooranjepark'; er is veel gezelligheid te beleven!

Vrijmarkt, springkussens en gezelligheid: Spoorpark wordt weer Spooranjepark op Koningsdag 2026

Tijdens Koningsdag kleurt het Spoorpark opnieuw knaloranje. Op 27 april verandert het hele park in het gezellige Spooranjepark. Hier kunnen alle Tilburgers genieten van leuke activiteiten, lekker eten en een ontspannen sfeer. Overal hangen feestelijke vlaggetjes en zelfs de Kempentoren kleurt oranje.

Het programma duurt van 10:00 tot 21:00 uur en is gratis toegankelijk. Dankzij extra toezicht en voldoende toiletten is alles goed geregeld. Daarnaast vind je overal in het park lekkere hapjes en drankjes.

En natuurlijk is er genoeg lekker eten en drinken te krijgen!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Meer leuke Koningsdag activiteiten en markten vind je hier!

Data:

  • maandag 27 april 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Spoorpark Tilburg

Spoorpark 1

5038 LS Tilburg

Mail direct

Mail direct naar Spoorpark Tilburg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Familievoorstellingen in maart

Toffe voorstellingen in maart bij Schouwburg Concertzaal Tilburg!

Bak ook mee voor KiKa!

Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!

Techniek op schoot bij Ontdekstation

Ontdekken, bouwen & fantaseren met losse stukjes tijdens nieuw peuterochtend!

Feest bij De Steenuil

Knuffelen met de boerderijdieren op een kinderfeestje bij Boerderij De Steenuil!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Twister maken met met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

5x Kabouterpad in Midden en West Brabant

Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 5 heel leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief