
Plukken Tilburg-Stokhasselt
Kom wandelen en oogst allerlei lekkers op de plukroute bij Tilburg Stokhasselt!
Vanaf Hof van Puccini kan je heerlijk wandelen en mag je oogsten wat je tegenkomt. De plukroute is een prachtige eetbare oase met appel- en perenbomen, een bessenhaag en een eetbaar speelbos voor de kids!
Op de route vind je verder nog een flinke kruidentuin met diverse keukenkruiden, een kersen ’tipi’ en een sierlijke pluktuin met vijgen. Dat wordt smullen!
Meer informatie vind je via de roze button.
Op zoek naar een creatief clubje voor je kind? Bekijk het overzicht!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomervakantie uitjes
Wat een heerlijkheid dat de zomervakantie voor de deur staat. Wij kunnen echt niet wachten. We hopen uiteraard op mooi weer maar voor de regenachtige dagen zijn er ook genoeg toffe tips.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg
Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.