De Gerrithoeve
Kamperen op de boerderij, spelen bij de speelboerderij of iets lekkers eten op het boerenerf!
De Gerrithoeve is een restaurant, speelboerderij (zowel binnen als buiten) en camping in één! Sta je niet op de camping, dan kun je nog wel gebruik maken van het restaurant of speelboerderij.
De minicamping / boerderijcamping van de Gerrithoeve is gelegen aan de voorzijde van het bedrijf welke grenst aan natuurgebied de Kleine Oisterwijkse Heide. Op de camping zijn 23 staanplaatsen met eigen stroomaansluiting, sanitaire voorzieningen en een jeu de boules baan!
Kom je met de hele familie (10-12 personen)? Boek dan de boerderijwoning met grote woonkeuken, twee woonvertrekken en drie slaapkamers. Informatie om het huis of een plaats op de camping te boeken vind je op de website via de roze button. Kijk dan ook op de campingagenda voor leuke tips!
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!