Boulder feestje
Kinderfeestje vieren en samen boulderen? Dat kan bij Boulder Tilburg vanaf 8 jaar.
Tijdens dit kinderfeestje/workshop ga je samen met je vrienden en vriendinnen boulderen onder begeleiding van een instructeur. De instructeur leert jullie hoe je veilig bouldert, helpt jullie op weg naar de top en geeft jullie inside trics & kicks. Dat wordt een tof feestje! Het is voor kinderen vanaf 8 jaar en de workshop duurt 1,5. Daarna ben je ook echt wel moe, want het kost behoorlijk wat spierinspanning.
De kinderen krijgen ranja en er is een cadeautje voor de jarige.
Klimschoenen zijn voor alle kinderen inbegrepen.
Dus check dit feestje en geef een super stoer feestje!
Er is ook een bar waar je lekker drinken en wat te eten kan bestellen.
Wij zijn fan van deze plek!
Klik op de roze knop om dit feestje te boeken of voor meer informatie.
Of vier je feestje bij Neoliet! Daar klim je met touwen naar boven, ook heel vet!
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
10x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.