Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Elektruck Tilburg

Kids kunnen in de Elektruck leren remixen, hun eigen ringtone maken of zelf een eigen beat opnemen!

De Elektruck is een stoere stadsbus die van binnen is omgebouwd tot digitale muziekwerkplaats.

Kinderen vanaf 6 jaar kunnen in de Elektruck leren remixen, hun eigen ringtone maken of gewoon zelf een eigen beat of rap opnemen.

Er wordt tegenwoordig geen muziek meer gemaakt of er komt een computer aan te pas en aangezien iedereen een computer thuis heeft staan is het heel interessant om eens te kijken hoe zo’n productie in zijn werk gaat.

In de Elektruck werk je twee aan twee, alle werkplekken zijn uitgerust met een computer, keyboard, microfoon en koptelefoon, onder begeleiding ga je samen aan de slag in een professionele studio, na afloop kun je de resultaten als mp3 downloaden op onze website.

De bus kan in principe overal in Tilburg en omgeving komen, maar er moet echter wel een parkeerplaats van 12 x 2,5 meter zijn, en er moet een ‘normale’ stroomaansluiting binnen 35 meter zijn.

De Elektruck is ook leuk voor een familie-uitje! Neem dan even contact op met Roel en Bas voor de voorwaarden.

Stichting Elektruck

Vierbanse Gantel 21

5032 CK Tilburg

Openingstijden Op afspraak
Mail direct

Mail direct naar Stichting Elektruck

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

5x Kabouterpad in Midden en West Brabant

Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 5 heel leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!

Twister maken met met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief