Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

TextielMuseum in een boekje

Met dit pakketje wordt een bezoek aan het TextielMuseum pas echt leuk!

‘TextielMuseum in een Boekje’ neemt je mee langs alle technieken die in het TextielLab te zien zijn.

Dit pakketje zit in een tof tasje dat je zelf kunt borduren. De gaatjes in het tasje zijn gelaserd in het TextielLab. Je kunt de opdrachten in het boekje in het museum doen. Zo wordt een bezoek aan het TextielMuseum pas echt leuk!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Textielmuseum

Goirkestraat 96

5046 GN Tilburg

Prijs €2 euro
Mail direct

Mail direct naar Textielmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Tilburg

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Poppentheater Jan Klaassen

Het traditionele Jan Klaassen-spel heeft opnieuw de harten van jong en oud veroverd!

Watersafari speurtocht

Bij Natuurmonumenten in Oisterwijk kan je deze leuke speurtocht met elkaar doen!

Speelboerderij De Steenuil

Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!

Zomer bij Kessels Museum

Zomervakantie? Laat het klinken in het Kessels Museum!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9 x Terras met speeltuin en lekker eten!

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

De zomeruitjes en tips van 2026

Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!