TextielMuseum in een boekje
Met dit pakketje wordt een bezoek aan het TextielMuseum pas echt leuk!
‘TextielMuseum in een Boekje’ neemt je mee langs alle technieken die in het TextielLab te zien zijn.
Dit pakketje zit in een tof tasje dat je zelf kunt borduren. De gaatjes in het tasje zijn gelaserd in het TextielLab. Je kunt de opdrachten in het boekje in het museum doen. Zo wordt een bezoek aan het TextielMuseum pas echt leuk!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Textielmuseum
Goirkestraat 96
5046 GN Tilburg
Prijs
€2 euro
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
De zomeruitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!