7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Gepubliceerd op 7 januari 2025
Kamperen op de boerderij, spelen bij de speelboerderij of iets lekkers eten op het boerenerf!
De Gerrithoeve is een restaurant, speelboerderij (zowel binnen als buiten) en camping in één! Sta je niet op de camping, dan kun je nog wel gebruik maken van het restaurant of speelboerderij.
De minicamping / boerderijcamping van de Gerrithoeve is gelegen aan de voorzijde van het bedrijf welke grenst aan natuurgebied de Kleine Oisterwijkse Heide. Op de camping zijn 23 staanplaatsen met eigen stroomaansluiting, sanitaire voorzieningen en een jeu de boules baan!
Kom je met de hele familie (10-12 personen)? Boek dan de boerderijwoning met grote woonkeuken, twee woonvertrekken en drie slaapkamers. Informatie om het huis of een plaats op de camping te boeken vind je op de website via de roze button. Kijk dan ook op de campingagenda voor leuke tips!
Deel deze tip:
Gepubliceerd op 7 januari 2025
Gepubliceerd op 7 januari 2025
De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!Gepubliceerd op 7 januari 2025
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.Gepubliceerd op 7 januari 2025
Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!