De Lilse Bergen
Zwempret bij De Lise Bergen!
Lekker een dagje zwemmen? Bij De Lise Bergen is zwempret gegarandeerd!
Het voorste gedeelte van de zwemvijver is heel ondiep, perfect voor peuters en kleuters of grotere kinderen.
En aan de waterkant is er een groot strand, ideaal voor zandkastelen.
Midden in de zwemvijver, in het diepe gedeelte, is er een platform waar de grote kinderen naartoe kunnen zwemmen.
Ook is er een metershoge waterglijbaan, waar kinderen van af kunnen gelijden!
Kortom, genoeg vermaak!
De Lise Bergen ligt in Lille in België en is 51 minuten rijden vanaf Tilburg.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Halloween-uitjes voor kids in Tilburg
Halloween wordt steeds meer gevierd en dat merken we! Er zijn leuke en spannende activiteiten voor kinderen in onze omgeving. We hebben er een aantal voor jullie verzameld!
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?