
Ezelfarm Oisterwijk
Maak met de kinderen een leuke ezelwandeling, een onvergetelijk dagje uit!
Ga met de ezels van Ezelfarm Oisterwijk heerlijk wandelen. Ontspan en geniet van de prachtige natuur.
Er zijn verschillende routes waar je uit kunt kiezen, langs de mooiste plekjes van de Oisterwijkse bossen of het uitgestrekte natuurgebied de Kampina.
Ezels zijn nieuwsgierige dieren en vinden het heerlijk om geknuffeld te worden door kinderen. Is je kind moe van het lopen? De ezel draagt met alle plezier kleine kinderen en natuurlijk je bagage.
Het is ook mogelijk vooraf een picknickmand te reserveren.
Ezelfarm Oisterwijk
Rosepdreef 17
5062 TB Oisterwijk
Prijs
€ 25,- voor 2 uur. € 55,- hele dag.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
4x superleuke unicorn traktaties
Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!