Speeltuin de Zwammenberg
Klim, spring en klauter in Speeltuin de Zwammenberg!
De Zwammenberg is zo’n leuke plek om te zijn! Er is een air trampoline waarop de kinderen super toffe sprongen kunnen maken en daarna kunnen ze eindeloos klimmen en klauteren in de speeltuin. En natuurlijk mooie zandkastelen maken in de zandbak. De speeltuin is ook rolstoeltoegankelijk. Terwijl de kinderen lekker aan het spelen zijn, kan jij op het terras genieten van een drankje met huisgemaakt gebak, lunch, borrel of diner gemaakt van verse producten. Je kijkt uit over het prachtige natuurgebied Huis ter Heide.
Kortom; wanneer gaan jullie een keer langs bij De Zwammenberg om te spelen en te genieten?
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: in de categorie Uit Eten vind je en overzicht met kindvriendelijke restaurants in Tilburg.
Grand cafe - restaurant de Zwammenberg
Zijstraat 20
5176 NG De Moer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg
Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.