Kinderfeestje Hall of Fame
Hier ben je goed voor een origineel kinderfeestje; leren skateboarden of een musicalster worden.
Dit is zo’n originele locatie voor kinderfeestjes. Hall of Fame is een cultuurfabriek in een industrieel gebouw. Hier is van alles te beleven en dus ook ruimte voor kinderfeestjes. Je kan je aanmelden voor een feestje bij het skatepark Ladybird. De kids gaan dan met elkaar leren skaten op een feestelijke manier. Maar als je kind skaten helemaal niet leuk vindt en veel houdt van zingen en dansen dan zit je kind hier ook goed.
Er kan ook een musicalfeestje gevierd worden. ‘Verkleedkist de musical’. De kids verzinnen hun eigen verhaal onder leiding van een professionele danser en kunnen van alles uit de verkleedkist trekken om dit bij de dans en het verhaal te gebruiken.
Ben je nieuwschierig geworden naar de mogelijkheden? Klik dan op de roze button.
Benieuwd naar onze andere tips voor kinderfeestjes? Kijk dan hier.
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
Twister maken met met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.