
Museum De Pont
Een voormalige wolspinnerij met hedendaagse kunst, dat is Museum De Pont in Tilburg!
De Pont museum in Tilburg is gevestigd in een voormalige wolspinnerij die door het Amsterdamse bureau BenthemCrouwel Architekten is verbouwd tot een ruimte waar hedendaagse kunst optimaal tot haar recht kan komen. De monumentale oude fabriek met de grote, lichte zaal en de intieme ‘wolhokken’ vormt een prachtige omgeving voor de vele kunstwerken.
Ook van alles voor (groot)ouders met kinderen worden er regelmatig activiteiten gehouden. Ga op pad met het ‘kunsthappertje’ die je eerst zelf in elkaar vouwt en daarna gebruikt kan worden bij een leuke speurtocht door het museum.
Iedere donderdagavond is het museum zelfs open tot 21.00 uur ’s avonds (in de zomer tot 20u.) tijdens PUNCH. Wil je weten welke tentoonstelling te zien is of wat er te doen is?
Klik op de roze button of houd onze Uitagenda in de gaten.
Meer inspiratie


Meivakantie bij De Steenuil
Feest bij boerderij De Steenuil deze meivakantie.
Meivakantie in het Ontdekstation
Elke dag geopend in de meivakantie. Ga aan de slag met water, vogelhuisje bouwen en ontdekken!
Bloembommetjes maken bij Bezoekerscentrum Oisterwijk
Kom in de meivakantie en maak je eigen bloembommetjes maken voor je tuin, balkon of in de berm!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
