
Zwemmen met zorg
Plonzz verzorgt zwemlessen in eigen zwembad voor kinderen met een beperking.
Kirsten, eigenaar van Plonzz, vindt dat ieder kind door zijn of haar bijzonderheid plezier moet kunnen beleven aan het bewegen in het water. Aandacht geven, geduld hebben en rust en structuur bieden binnen de les is dan ook het belangrijkste uitgangspunt. Uitgaan van wat een kind WEL kan, niet van wat een kind NIET kan! Het kind moet zich veilig en vertrouwd voelen waardoor ook het zelfvertrouwen en zelfbeeld positief worden ontwikkeld.
Plezier maken in het water is een belangrijk aspect en dit kan leiden tot het behalen van een diploma. In kleine stapjes wordt, in overleg met ouders en kind, hiervoor geoefend. Samen wordt de volgende stap gemaakt, met als doel; het behalen van een zwemdiploma of certificaat. Het uiteindelijke doel van deze specifieke lessen is de zelfredzaamheid van het kind te bevorderen.
De kinderen worden begeleid in groepjes van maximaal 4 kinderen. Ook is 1 op 1 begeleiding mogelijk. Door het begeleiden in kleine groepjes blijft de veiligheid en het vertrouwen van de kinderen gewaarborgd. De duur van de activiteiten is telkens 30 minuten.
Plonzz
Biestsestraat 53
5084 HD Biest-Houtakker
Prijs
De activiteiten zijn voor kinderen mét en zonder persoonsgebonden budget.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo 2025
Zoek je nog een uitje voor de herfstvakantie? Kom tussen 10 en 19 oktober naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!