Plopsa Station Antwerp
Een dag vermaak bij Plopsa Station Antwerp!
Plopsa Station Antwerp is een toffe indoor pretpark! Hier kan je samen met het gezin je een hele dag vermaken. Er zijn verschillende attracties zoals de Carrousel, Botsauto’s, De Vliegende Fietsen en nog veel meer!
Plopsa Station Antwerp ligt in België en is 50 minuten rijden vanaf Tilburg.
Ontdek alle attracties door op de roze button te klikken.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
5x Kabouterpad in Midden en West Brabant
Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 5 heel leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!
Twister maken met met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!