
Bevrijdingsfestival Pastorieplein
Vier de vrijheid in Hengelo met foodtrucks, live muziek en springkussens
Op maandag 5 mei toveren we het Pastorieplein om tot een bruisend feestterrein voor jong en oud! Samen met The Three Musketeers, Café ’t Neutje en Bamboleo vier jij bevrijdingsdag in stijl! 🔥
Kom genieten van heerlijk eten bij diverse foodtrucks, LIVE muziek & top DJ’s! Voor de kids is er volop plezier met sminken, een vrolijk springkussen en leuke activiteiten. Een dag vol vrijheid, gezelligheid en lekkernijen – voor het hele gezin. Entree is helemaal gratis
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.
Meer inspiratie


Meivakantie Museumfabriek
Er is weer een echte Twentse tentoonstelling en leuke maak-activiteiten in De Museumfabriek
Beat the Floor
Ga de verschillende uitdagingen aan op deze game-vloer!
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Voor iedereen die in de meivakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!
Nieuwe Hotspotgids Twente
Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!
Bomvolle meivakantie
Want er zijn niet alleen een hoop leuke vakantie acties, maar het is ook nog eens pasen en koningsdag! Bezoek de grootste paasvuren, en kleur het weekend erna oranje met de leukste koningsdag vieringen!