
Bolletje Bakkerijmuseum
De Bolletje winkel & koffieschenkerij op de begane grond en het bakkerijmuseum op de meelzolder.
De oude meelzolder boven de winkel is nu een echt museum. Hier kun je lekker rondneuzen en zien hoe er vroeger in de bakkerij werd gewerkt, in oma’s tijd. Je ziet hoe de bakkers van toen met ontbloot bovenlijf de houtoven opstookten of er met lange staven de broden uithaalden. Je kunt ook met een rondleiding mee – wel even van te voren reserveren.
Uitgekeken in het museum? Dan kunnen jullie nog gezellig een kopje koffie of thee drinken in de naastgelegen koffieschenkerij. Natuurlijk met heerlijke lekkernijen van eigen bodem! Het geboortehuis van Bolletje is nu een gezellige ontmoetingsplek waar je samen die lekkere beschuitjes of ontbijtkoeken kunt kopen.
Voor meer informatie over het museum, de winkel en de koffieschenkerij klik je via de roze button door naar de website.
Tip: we hebben nog meer leuke koffie adresjes voor je verzameld! Kijk hiervoor in onze categorie Uit eten!
Bolletje Winkel & Koffieschenkerij
Grotestraat Zuid 182
7607 CZ Almelo
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe Hotspotgids Twente
Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!
Een heerlijk dagje weg in Osnabrück!
Een ideale bestemming voor een city-trip met kids. Voor avontuur, ontspanning, lekker shoppen en andere bijzondere ontdekkingen. In deze blog tippen we je de leukste uitjes.