Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Okids Avonturenclub

Iederen zaterdagochtend kun je gratis meedoen aan de Avonturenclub op het Hulsbeek!

Deze avontuurlijke dagen zijn voor alle Oldenzaalse basisschool kinderen. (adviesleeftijd 5-10 jaar) Kinderen bepalen samen met de vrijwilligers wat ze gaan doen. Kost een activiteit meer geld, dan kijken de vrijwilligers samen met de kinderen hoe er geld op te halen is. (bv. een financiële actie)

Natuurlijk is er niet voor iedere zaterdagochtend een bijzonder programma. Op deze dagen blijven de Buitenspeelochtenden op het Hulsbeek zoals ze zijn. Tijdens deze ochtenden kunnen er ook ideeën voorgesteld worden.

Er zijn geen verplichte kosten aan de Avonturenclub verbonden. Alle vrijwillige giften worden gebruikt voor toekomstige programma’s!

Meer weten over de activiteiten? Meer informatie en opgeven kan via de roze websitebutton.

Kijk voor meer leuke uitjes tijdens de kerstvakantie in onze uitagenda!

OKids

Oude Almeloseweg 11

7576 PE Oldenzaal

Openingstijden 10:00-11:30
Prijs gratis. vrije gift welkom.
Mail direct

Mail direct naar OKids

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief