
Stadsboerderij Beeklust
Kom dieren knuffelen, traptrekker rijden, spelen en mee op de ponykar op deze gezellige kinderboerderij!
Vanaf de entree heten de dieren je hartelijk welkom. De duiven vliegen af en aan boven de boekenbar. De kipjes scharrelen rustig in het rond, en het varkentje neemt net zijn 3e modderbad van de dag! Wat een heerlijk gezicht. De boerderij is speciaal ingericht om kinderen kennis te laten maken met de boerderijdieren.
De dieren
Dierenliefhebbers in huis? Iedereen die gek is op pony’s, koeien, varkens, schapen, geiten, kippen, konijnen en cavia’s voelt zich hier meteen thuis. Bewonder de vogels in de prachtige voliere en aai de geitjes in hun speelweide.
Ritje met de ponykar
En weet je wat zo leuk is? Je kunt met Simon en de ponykar een ritje door het park er tegenover maken. Ze rijden iedere woensdag middag van 14:00-15:30 en iedere vrijdagochtend van de maand van 10:30-12:00. Kaartjes kosten €1,- en kun je bij het winkeltje kopen.
Ook is er een leuke boerderijwinkel, terras en een speeltuin waar je kind lekker zelf de geit kan uithangen. Wil je meer weten over deze kinderboerderij? Klik snel door via de roze button naar de website.
Tip: wij hebben nog meer leuke kinderboerderijen en speeltuinen voor je in een overzicht gezet!
Stadsboerderij Beeklust
Ledeboerslaan 3
7606 HS Almelo
Openingstijden
zie websitePrijs
gratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?